Hebben wij je geïnspireerd? Dan werken wij, uiteraard geheel vrijblijvend, graag een voorstel uit dat helemaal op jouw wensen is afgestemd.
Hebben wij je geïnspireerd? Dan werken wij, uiteraard geheel vrijblijvend, graag een voorstel uit dat helemaal op jouw wensen is afgestemd.
Vandaag vlieg je in de economy class met Emirates naar Dubai.
Na aankomst op de luchthaven van Dubai word je met een korte transfer naar de stad gebracht. Middenin het centrum verblijf je hier de komende drie nachten bij het moderne ME Dubai by Melia in een 'Aura' kamer op basis van logies ontbijt. Deze architectonische blikvanger bevindt zich op steenworp afstand van Burj Khalifa en biedt daarmee de perfectie locatie om Dubai te verkennen. Daarnaast geniet je in ME Dubai van goede faciliteiten en een heerlijk zwembad omringd door wolkenkrabbers.
Heb je een vraag? Wil je een afspraak maken voor een vrijblijvend orienterend gesprek? Of wil je een reisvoorstel op maat?